nasze usługi

Marketing nowej ery, dopasowany do twoich potrzeb.

Tworzenie stron.

Rozumiejąc znaczenie atrakcyjności wizualnej, funkcjonalności i wygody użytkownika, tworzymy piękne strony internetowe, zgodne z aktualnymi trendami designu. Wykorzystując oszałamiający wizualnie projekt, który jest intuicyjny w obsłudze, pomagamy firmom przyciągać i zatrzymywać odwiedzających, zwiększać zaangażowanie i liczbę konwersji. Dodatkowo optymalizujemy strony internetowe pod kątem wyszukiwarek, zapewniając, że są one łatwe do znalezienia przez potencjalnych klientów.

Strony są intuicyjne w obsłudze i można nimi zarządzać, bez umniejetności programowania.

Performance Marketing.

Wyjątkowy typ marketing online, który skupia się na konkretnych działaniach i wynikach, jak kliknięcia, pozyskane leady, czy zwiększenie sprzedaży, a nie tylko na zwiększaniu świadomości marki. Jest to wysoce mierzalne i oparte na danych podejście, które w strategiczny sposób pozwala realizować założone cele. 

Taktyki marketingu wydajnościowego obejmują między innymi marketing w wyszukiwarkach, reklamę w mediach społecznościowych i marketing e-mailowy.

Wdrażanie sprzedaży na Allegro i Amazon.

Najszybszym sposobem na uruchomienie sprzedaży w internecie jest obecność na takich market place jak Allegro, czy Amazon. Mamy duże doświadczenie w obsłudze kont sprzedawcy oraz w tworzeniu atrakcyjnych ofert, które przyciągną kupujących. Całość uzupełnimy kampaniami reklamowymi. 

Wprowadzenie marki na rynek niemiecki.

Znamy rynek e-commerce w Niemczech i wiemy, jakie są oczekiwania konsumentów względem produktu u naszego zachodniego sąsiada. Zrobimy analizę rynku i konkurencji, aby określić opłacalność przedsięwzięcia. Pomożemy ze sklepem online lub z wejściem na Amazon, czy eBay oraz z załatwieniem wszelkich formalności.

Projektowanie materiałów reklamowych

Stworzymy dla ciebie unikalny projekt katalogu, ulotek, wizytówek, plakatów oraz wszelkich innych materiałów do druku.  Jako agencja, posiadamy zniżki w wielu drukarniach, na których i ty możesz skorzystać. 

Smoke Testing

Masz pomysł na produkt lub usługę, ale zastanawiasz się, czy jest na niego zapotrzebowanie? Z pomocą przyjdzie ci smoke test. Polega on na przedstawieniu minimalnej wersji produktu, niewielkiej grupie potencjalnych klientów lub użytkowników. Dzięki temu testowi zweryfikujemy twój pomysł, zanim zainwestujesz w niego swój cenny czas i pieniądze. 

Umów się na bezpłatną konsultację.

Z ogromną chęcią przedyskutujemy z Tobą twój projekt i odpowiemy na wszystkie pytania.

Pomagamy niesamowitym firmom osiągać niesamowite wyniki. Strategie dopasowane do twojego biznesu.