Nasze podejście

Nowa era digital marketingu.

Przeczucia i wszystkie inne „wydajemisie” pora schować głęboko na najniższej szuflady. Wszystkie działania marketingowe opieramy na wnikliwej analizie i danych. Nowe pomysły testujemy i badamy ich sensowność. W centrum naszych zainteresowań stoi człowiek i jego indywidualna i niepowtarzalna historia. Przekaz reklamy dopasowujemy do odbiorcy, w zależności od tego, gdzie na ścieżce zakupowej się znajduje. Nasze działania planujemy i trzymamy się wyznaczonych terminów

01

Analiza i
CELE

Poznajemy Twój biznes. Analizujemy szanse, zagrożenia i konkurencję.

W pierwszym kroku skupimy się na określeniu twojej obecnej sytuacji, czyli na analizie twojego marketingowego status quo. Chcemy poznać specyfikację twojego biznesu, twoich klientów, jak i twoich konkurentów. Przestudiujemy twoje obecne działania w online marketingu oraz ich skuteczność. W celu wykonania audytu posłużymy się różnymi metodami analitycznymi.

02

Plan
Działania

Opracowywujemy strategię przygotowaną na podstawie Twoich celów. 

Punktem wyjściowym do ustalenia planu działania są dane zebrane w pierwszym kroku. Ustalamy wspólnie Twoje cele względem marketingu online i przedstawiamy je w przejrzysty sposób za pomocą strategicznych ram i mockupów. Na tej podstawie określimy dopasowany do Twojej firmy Marketing Mix oraz wybierzemy odpowiednie kanały.

03

skalowanie
i STAŁY MONITORING

Wdrażamy strategię, monitorujemy działania, wprowadzamy ulepszenia i raportujemy do Ciebie.

W ostatnim kroku zajmujemy się wdrążeniem ustalonej strategii marketingowej. Działamy na podstawie stale gromadzonych danych i testujemy różne możliwe scenariusze oraz kampanie, aby znaleźć te, które są odpowiednie dla Twojego biznesu. Następnie stosujemy performance marketing, aby skalować konwersję z najlepszych kanałów. 

Gotowy na nową erę w Twoim marketingu?

Umów się na bezpłatną konsultację. Na pewno możemy Tobie pomóc.

Pomagamy niesamowitym firmom osiągać niesamowite wyniki. Strategie dopasowane do twojego biznesu.